pozvánka na seminář VVA

Doporučujeme, News

Do lázní? Už příští týden

1 listopadu 2017   Galerie

Poslední aktualizace 10. července 2019 od boomerang

Ještě než otevřete první lahve svatomartinského vína, čeká vás jedna tradiční a zajímavá akce. Seminář VVA.

Už za týden a den to vypukne. Jubilejní desátý ročník příjemného, inspirativního a navýsost odborného setkání celé řady zajímavých lidí, kteří více či méně působí v automobilovém průmyslu či s ním jsou jakkoli spjatí.

Tématem loňského vydání semináře byly technologie a materiály používané při vývoji a stavbě prototypů, v dřívějších letech se debatovalo také třeba o konstrukci, prototypech a mnoha dalších oblastech. A protože témata semináře se v pravidelném rytmu střídají, jsou tentokrát po třech letech opět na řadě numerické simulace a zkušebnictví.

A co hosté, ptáte se? I letos jich do Lázní Bělohrad dorazí přehršel. Z toho zástupu odborníků vyberme například Michala Matejku a Jiřího Dokoupila ze společnosti HELLA AUTOTECHNIK NOVA, kteří pohovoří o odmlžování světlometů ve zkušebně i v provozu, nebo Jana Michálka z pražského ČVUT, jenž tradičně představí novinky a úspěchy studentské formule ze strojní fakulty.

Za dobrodružstvím techniky ve službách vědy nás zavede David Snopek z Fyzikálního ústavu Akademie věd a Robert Fiedler ze společnosti MECAS ESI odhalí taje aeroakustických simulací v automobilovém průmyslu.

Jiří Navrátil a Vratislav Ondrák ze společnosti Ricardo budou hovořit o motorech, nových generacích řídicích jednotek nebo optimalizaci přenosu výkonu na kola, Patrik Zíta z TÜV SÜD Czech pak ukáže, jak se simuluje automatické brzdění.

Chybět nebude několik přednášek odborníků z pořádajícího Swellu a Altranu (simulace při vývoji závodní Fabie R5, virtuální vývoj integrovaných bočních airbagů nebo testování plastů v interiéru) a samozřejmě ani vynikající oběd i drobné občerstvení.

Už jsme vás nalákali dostatečně? Pak vězte: volná místa ještě jsou, přihlaste se a do kalendáře si červeně zapište: Seminář VVA, čtvrtek 9. listopadu v Lázních Bělohrad.

, , , , ,Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Anti SPAM *

Buďme v kontaktu

Sledujte VVAutomotive na síti LinkedIn a na Facebooku – buďte v kontaktu s profesionály z oboru. Odebírejte aktuální informace a rozšiřte komunitu odborníků.

LinkedIn Facebook