Seminář VVA 2015

News

Seminář VVA: Lázně a prototypy

6 října 2016   Galerie

Letos už podeváté. Co? No přece tradiční podzimní seminář VVA. Zveme vás 10. listopadu do Lázní Bělohrad.

„Tohle setkání automobilových odborníků a nadšenců chceme i letos pojmout v komorním duchu, s omezeným počtem účastníků. Jde nám zkrátka o to, aby se na semináři VVA potkávali lidé se seriózním zájmem o technickou stránku vývoje automobilů, ať už z toho nebo onoho úhlu pohledu. A především aby si z přednášek a diskusí odnesli co nejkvalitnější informace nebo novou inspiraci pro svoji práci. Proto si každoročně dáváme záležet na tom, aby v programu dominovaly ryze technické příspěvky,“ popisuje Eva Zachovalová z pořádající společnosti Swell.

Předchozí ročníky se nesly ve znamení témat z oblasti zkušebnictví, numerických simulací nebo konstrukce. Letošní hlavní oblastí jsou technologie a materiály používané při vývoji a stavbě prototypů.

A stejně jako v předešlých ročnících se můžete těšit na zajímavé hosty, kteří se chystají mluvit o ještě zajímavějších věcech. Jen namátkou: dozvíte se o vývoji karoserie nového Kodiaqu, seznámíte se s legendárním československým skútrem Čezeta, který dostal moderní technologie a elektrický pohon, studenti pražského ČVUT představí svou studentskou formuli a povídat se bude také o 3D tisku či o aditivní výrobě polymerů.

Velkým tahákem jistě bude i vystoupení známého umělce Davida Černého, který se zamyslí nad spojením motorů a umění.

Tak nezapomeňte: na stránkách semináře se přihlaste a 10. listopadu dorazte do Lázní Bělohrad. Bude to stát za to!

, , , , ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Anti SPAM *

Buďme v kontaktu

Sledujte VVAutomotive na síti LinkedIn a na Facebooku – buďte v kontaktu s profesionály z oboru. Odebírejte aktuální informace a rozšiřte komunitu odborníků.