Seminář VVA 2015

News

Seminář VVA: Lázně a prototypy

6 října 2016   Galerie

Poslední aktualizace 8. září 2020 od jirikubes

Letos už podeváté. Co? No přece tradiční podzimní seminář VVA. Zveme vás 10. listopadu do Lázní Bělohrad.

„Tohle setkání automobilových odborníků a nadšenců chceme i letos pojmout v komorním duchu, s omezeným počtem účastníků. Jde nám zkrátka o to, aby se na semináři VVA potkávali lidé se seriózním zájmem o technickou stránku vývoje automobilů, ať už z toho nebo onoho úhlu pohledu. A především aby si z přednášek a diskusí odnesli co nejkvalitnější informace nebo novou inspiraci pro svoji práci. Proto si každoročně dáváme záležet na tom, aby v programu dominovaly ryze technické příspěvky,“ popisuje Eva Zachovalová z pořádající společnosti Swell.

Předchozí ročníky se nesly ve znamení témat z oblasti zkušebnictví, numerických simulací nebo konstrukce. Letošní hlavní oblastí jsou technologie, prototypy a materiály používané při vývoji a stavbě prototypů.

A stejně jako v předešlých ročnících se můžete těšit na zajímavé hosty, kteří se chystají mluvit o ještě zajímavějších věcech. Jen namátkou: dozvíte se o vývoji karoserie nového Kodiaqu, seznámíte se s legendárním československým skútrem Čezeta, který dostal moderní technologie a elektrický pohon, studenti pražského ČVUT představí svou studentskou formuli a povídat se bude také o 3D tisku či o aditivní výrobě polymerů.

Velkým tahákem jistě bude i vystoupení známého umělce Davida Černého, který se zamyslí nad spojením motorů a umění.

Tak nezapomeňte: na stránkách semináře se přihlaste a 10. listopadu dorazte do Lázní Bělohrad. Bude to stát za to!

, , , , ,Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Anti SPAM *

Buďme v kontaktu

Sledujte VVAutomotive na síti LinkedIn a na Facebooku – buďte v kontaktu s profesionály z oboru. Odebírejte aktuální informace a rozšiřte komunitu odborníků.

LinkedIn Facebook