Swell, Seminář VVA

Doporučujeme, News

Tradice velí: v půlce listopadu do Lázní Bělohrad!

21 října 2019  

Poslední aktualizace 8. září 2020 od jirikubes

Už dvanáctý ročník tradičního technického semináře VVA zanedlouho otevře své brány. Letos na téma, které ještě neměl.

A protože tradice je dobré ctít, bude mít toto každoroční setkání i tradiční místo a čas: tedy lázeňský resort Tree of Life v malebných Lázních Bělohrad a druhý čtvrtek v listopadu.

Po loňském vydání, kdy se diskuse a přednášky nesly ve jménu stylingu, designu a inovací, čeká letos na účastníky nové téma: velké vývojové celky.

Můžete se těšit na inspirativní vstupy největších hráčů na trhu, jako jsou Škoda Auto, Italdesign, IVECO, Altran DE, Hella a další. 

V průběhu akce se postaráme o občerstvení tak, abyste se vy mohli věnovat jak samotnému semináři, tak networkingu a navazování nových vztahů. Budete si dále moci prohlédnout například detaily karoserie Škoda Scala, o níž bude přednáška, nebo celý vůz v plné výbavě.

Seminář VVA je prostředím pro odbornou inspiraci současných a budoucích automobilových vývojářů. Témata jednotlivých ročníků se střídavě věnují vývojovým oblastem od inovací, designu, konstruování přes numerické simulace a zkušebnictví až po prototypy. Letošní ročník je ve znamení Velkých vývojových celků.

Přednášejícími bývají zástupci vývoje automobilek, dodavatelů, poskytovatelů vývojových služeb a univerzit. Program je zaměřen na sdílení zkušeností z konkrétních vývojových projektů, inspirativní postupy, zajímavá technická řešení a odhady dalšího vývoje oboru. Jazykem semináře je čeština a angličtina (s tlumočením). Příjemné a spíše komorní prostředí s omezeným počtem účastníků poskytuje prostor pro podrobnou diskusi.

Obvykle se sejde kolem 100 až 130 účastníků – většinou OEM a TIER1. Každý rok je ke slyšení zhruba dvanáct až čtrnáct přednášek, k dispozici jsou partnerské stánky a prezentace, možnost výstavní plochy s modely a produkty.

Témata předchozích ročníků:
2018 – Styling a Design
2017 – Numerické simulace a zkušebnictví
2016 – Prototypy – technologie a materiály
2015 – Aktuální témata a trendy v konstruování
2014 – Numerické simulace a zkušebnictví
2013 – Prototypy a lehké konstrukce
2012 – Aktuální témata a trendy v konstruování
2011 – Numerické simulace a zkušebnictví ve vývojovém cyklu automobilu
2010 – Prototypy: od virtuality k realitě
2009 – Alternativní přístupy v konstrukci automobilu
2008 – Numerické simulace a zkušebnictví ve vývojovém cyklu automobilu

Kapacita semináře stále ještě není vyčerpána, volná místa ubývají, ale jsou: přihlásit se můžete zde.

A do diáře si zapište to nejpodstatnější: čtvrtek 14. listopadu v Lázních Bělohrad

, , , , ,Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Anti SPAM *

Buďme v kontaktu

Sledujte VVAutomotive na síti LinkedIn a na Facebooku – buďte v kontaktu s profesionály z oboru. Odebírejte aktuální informace a rozšiřte komunitu odborníků.

LinkedIn Facebook