Swell, Seminář VVA

Doporučujeme, News

Tradice velí: v půlce listopadu do Lázní Bělohrad!

21 října 2019  

Už dvanáctý ročník tradičního technického semináře VVA zanedlouho otevře své brány. Letos na téma, které ještě neměl.

A protože tradice je dobré ctít, bude mít toto každoroční setkání i tradiční místo a čas: tedy lázeňský resort Tree of Life v malebných Lázních Bělohrad a druhý čtvrtek v listopadu.

Po loňském vydání, kdy se diskuse a přednášky nesly ve jménu stylingu, designu a inovací, čeká letos na účastníky nové téma: velké vývojové celky.

Můžete se těšit na inspirativní vstupy největších hráčů na trhu, jako jsou Škoda Auto, Italdesign, IVECO, Altran DE, Hella a další. 

V průběhu akce se postaráme o občerstvení tak, abyste se vy mohli věnovat jak samotnému semináři, tak networkingu a navazování nových vztahů. Budete si dále moci prohlédnout například detaily karoserie Škoda Scala, o níž bude přednáška, nebo celý vůz v plné výbavě.

Seminář VVA je prostředím pro odbornou inspiraci současných a budoucích automobilových vývojářů. Témata jednotlivých ročníků se střídavě věnují vývojovým oblastem od inovací, designu, konstruování přes numerické simulace a zkušebnictví až po stavbu prototypů. Letošní ročník je ve znamení Velkých vývojových celků.

Přednášejícími bývají zástupci vývoje automobilek, dodavatelů, poskytovatelů vývojových služeb a univerzit. Program je zaměřen na sdílení zkušeností z konkrétních vývojových projektů, inspirativní postupy, zajímavá technická řešení a odhady dalšího vývoje oboru. Jazykem semináře je čeština a angličtina (s tlumočením). Příjemné a spíše komorní prostředí s omezeným počtem účastníků poskytuje prostor pro podrobnou diskusi.

Obvykle se sejde kolem 100 až 130 účastníků – většinou OEM a TIER1. Každý rok je ke slyšení zhruba dvanáct až čtrnáct přednášek, k dispozici jsou partnerské stánky a prezentace, možnost výstavní plochy s modely a produkty.

Témata předchozích ročníků:
2018 – Styling a Design
2017 – Numerické simulace a zkušebnictví
2016 – Prototypy – technologie a materiály
2015 – Aktuální témata a trendy v konstruování
2014 – Numerické simulace a zkušebnictví
2013 – Prototypy a lehké konstrukce
2012 – Aktuální témata a trendy v konstruování
2011 – Numerické simulace a zkušebnictví ve vývojovém cyklu automobilu
2010 – Prototypy: od virtuality k realitě
2009 – Alternativní přístupy v konstrukci automobilu
2008 – Numerické simulace a zkušebnictví ve vývojovém cyklu automobilu

Kapacita semináře stále ještě není vyčerpána, volná místa ubývají, ale jsou: přihlásit se můžete zde.

A do diáře si zapište to nejpodstatnější: čtvrtek 14. listopadu v Lázních Bělohrad

 

, , , , ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Anti SPAM *

Buďme v kontaktu

Sledujte VVAutomotive na síti LinkedIn a na Facebooku – buďte v kontaktu s profesionály z oboru. Odebírejte aktuální informace a rozšiřte komunitu odborníků.

LinkedIn Facebook