seminář

Inspirace

V lázních se dozvíte, co je nového v konstruování

1 října 2015   Galerie

Poslední aktualizace 11. července 2019 od boomerang

Zapište si do diáře: 12. listopadu, Lázně Bělohrad, aktuální témata a trendy v konstruování. Společnost SWELL totiž pořádá už osmý ročník semináře VVA.

„Seminář by měl sloužit jako inspirace pro automobilové vývojáře – i pro ty budoucí. Každý ročník má své stěžejní téma, věnovali jsme se konstruování, zkušebnictví, prototypům nebo numerickým simulacím. Zakládáme si na tom, že nepořádáme velkolepou akci, naopak se snažíme držet vše v komorním duchu a přátelské atmosféře,“ vysvětluje Eva Zachovalová, která má ve Swellu seminář na starosti.

Letošní setkání bude skutečně nabité, čekají vás lákavé a zajímavé přednášky na pestrou směsici témat. Stejně jako v předešlých ročnících se za řečnickým pultem vystřídají odborníci z automobilek, vývojářských firem nebo univerzit.

Letos kromě dalších vystoupí například Martin Hau ze Škody Auto, jenž popíše vývoj karosérie poslední generace Superbu (a přiveze s sebou i model auta), Radomír Smolka z Tatra Trucks nebo David Kollhammer ze Zetoru.

Martin Kutáč ze společnosti Hella promluví o nejmodernějších matrixových systémech svícení a Attila Baláž z firmy EDAG se zamyslí nad třetí průmyslovou revolucí, na jejímž startu stojíme, a přiveze model velezajímavého vozu Light Cocoon inspirovaného přírodními principy.

Kompletní program jakož i přihlášku na seminář najdete na jeho stránkách.

Takže nezapomeňte: 12. listopadu v Lázních Bělohrad!

, , , , ,Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Anti SPAM *

Buďme v kontaktu

Sledujte VVAutomotive na síti LinkedIn a na Facebooku – buďte v kontaktu s profesionály z oboru. Odebírejte aktuální informace a rozšiřte komunitu odborníků.

LinkedIn Facebook