regionální veletrh pracovních příležitostí

News

Veletrh Absolvent propojil uchazeče o práci se zaměstnavateli

8 září 2015  

V pátek 4. září se v jičínském Masarykově divadle konal první ročník veletrhu pracovních příležitostí Absolvent. Akce byla zaměřena především na navazování kontaktů mezi studenty, absolventy, případně i lidmi s praxí a jejich budoucími zaměstnavateli.

Veletrh navštívila i řada studentů středních škol a odborných učilišť z regionu. Z asi patnácti společností, které se na veletrhu prezentovaly, můžeme jmenovat například jičínský Continental, novopackou Eniku  nebo hořický Swell. Vedle zprostředkování kontaktů se zástupci firem byly pro účastníky připraveny odborné přednášky, zpestřením dne byla módní přehlídka a Miss ČR 2009 Iveta Vítová.

„Nejvíc uchazečů se zajímalo o dělnické pozice, velký zájem byl také o technické pozice v oblasti konstrukce a zkušebnictví. Z našeho pohledu byl tedy veletrh úspěšný – poznali jsme několik velmi zajímavých kandidátů i zájemců o odbornou praxi,“ říká Lenka Vyhlídalová ze Swellu.

, , , ,Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Anti SPAM *

Buďme v kontaktu

Sledujte VVAutomotive na síti LinkedIn a na Facebooku – buďte v kontaktu s profesionály z oboru. Odebírejte aktuální informace a rozšiřte komunitu odborníků.

LinkedIn Facebook